Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Orosz feliratot filmek lejátsz...

Orosz feliratot filmek lejátszásánál mivel tudok megjelentetni?

Figyelt kérdés
Cirill/orosz karakterekkel kellene h a filmekhez menjen, de nem kódolodik ki.Mivel tudnám elérni, h megjelenjenek az orosz karakterek?
2009. jan. 13. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vezérkőpult/Területi beállításoknál válaszd ki Oroszországot, majd reset.
2009. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.ma kipróbálom.de ez nem változtat meg vmit nagyon a gépen?
2009. jan. 13. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A Windowsnak kell ismernie az adott karaktereket, és az előbbi válasz a jó. Megváltozni semmi nem fog, csak annyiban, hogy az adott betűkkel írt weboldalak is helyesen jelennek majd meg. Én tiszta szórakozásból is fel szoktam tenni sokféle kiosztást, cirill, kínai, japán, arab stb.:)
2009. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. a felirat ugynúgy "kódolatlan" maradt, hiába újraindítottama gépet. Én úgy gondolom, h ha oroszul telepített xp-n tölti le vki a feliratot, akkor fog sikerülni.ja és lehet, ekkor ezt a procedúrát u.úgy meg kell csinálni.
2009. jan. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!