Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD duron-hoz milyen drivert...

AMD duron-hoz milyen drivert kellene, hogy működjön a hangkártya, a hálókártya és a videokártya is? Xp home e. -t tettem újra fel a gépre és ezek nem működnek.

Figyelt kérdés

Esetleg ha linkel tudnál segíteni megköszönném. (torrentem nincs ..!)


Aki tudna segíteni nagyon szépen köszönöm! :)


2010. nov. 21. 09:44
 1/3 Jenci ***** válasza:
Az alaplap tipusát írd le és a videokártyáét.Ugyanis az számít nem a processzor.
2010. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez alapján ha valaki valami okosat tudna mondani azt nagyon szépen megköszönném


alaplap: [link]


multimédia:

[link]

2010. nov. 21. 11:40
 3/3 anonim válasza:

[link] <<itt levan irva az alaplap típusa meg minden, amit itt látok van benne alaplapi integrált audio is, VIA VT1612 AC'97 CODEC

CMI9739A 6-Channel CODEC (PCB 3.0 only) no ilyet kéne leszedned szerintem egy via all in one, wagy vmi hasonló ac'97 drivert szedj le.! start menü,futtatás,majd ird be dxdiag és ott is wan egy csomó fül, nézz szét, vagy az eszközkezelőben !!!

2011. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!