Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám visszarakni a...

Hogyan tudnám visszarakni a 2010-es msn-emet? Infó lent!

Figyelt kérdés

Múltkor nem volt jó a gépem és elvitte a rendszergazdám és véletlenül a 2011est rakta vissza rá és nekem ez egyáltalán nem tetszik... Ha letörlöm a mostani msn-t akkor nem engedi visszarakni a régit... mert azt írja ki h már rajta van, aztán próbáltam visszarakni a 2011est de azt csak nagyon sokadik próbálkozásra rakta vissza mert azt írta h még rajta van de nem működött...

Most vettem rá magam h újra megpróbáljam h 2010est rá rakni, de mégis h csináljam? :S


2010. nov. 21. 14:57
 1/4 anonim válasza:
Én pár perce csináltam meg:D nekem se tetszik:S Vezérlőpultnál programok eltávolítása ott töröld és úgy talán jó lesz:D
2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
start, control Panel-->Add or Remove programs---> és kikeresed a 2011 es msnet és törlödn, uninstall vagy remove... és letöltöd a 2010-es msn ent :)
2010. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen <3

már megoldódott és jó és örülök :D

2010. dec. 1. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!