Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a crackelés? Ezt a...

Mi az a crackelés? Ezt a válasz kaptam mikor kérdeztem itt, hogy miért nem sikerül elindítani a letöltött játékot. De nem tudom mit jelent.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell lenni valahol a cd-n egy exe fájlnak, ezt általában egy crack nevezetű mappában helyezik el. A neve változó lehet: de először telepísd fel a játékot, menj abba a mappába ahova telepítetted, és nézd meg, hogy az .exe fájlának mi a neve Utána keress egy ilyen fájlt a cd-n, valszeg az lesz a crack fájl. Ha megvana fájl, akkor egyszerűen be kell másolni abba a mapába, ahova a játékot feltelepítetted. Akkor jó, ha a gép megkérdezi, hogy felül akarod-e írni az eredetit. Itt katt az igenre, és kész.
2010. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem igy megtudod csinálni:)
2010. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

please insert the correct cd-rom

ezt írja ki...

2010. nov. 22. 22:19
 4/4 Hülyeválasz ***** válasza:

Letöltesz valamit, a mappa nevében benne van a csapat neve aki törte (fairligt, deviance, skidrow...) egy ilyen nevű mappát keress a kitömörített iso-n, illetve a rar-okhoz mellékelnek egy valami.nfo-filet-t. ezt a total commander "nézőke" (F3) gombjával tudod megnézni, abban mindíg benne van a telepítési info. szóval, vagy a csapat nevével fémjelzett mappában, vagy a "crack" -nek keresztelt mappában találod a neked kellő fájlt/fájlokat.

Ezeket a telepítési könyvtárba kell bemásolni / felülírni az eredetit. Gyakran előfordul, hogy a telepítési könyvtáron belül a bin32 mappába találod a felülírandó fájlokat, és az is, hogy a tört indítófájlhoz tartozik egy tört, de más néven futó .dll fájl is. Természetesen ezt is át kell másolni.

2010. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!