Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lett a géppel? újra lett...

Mi lett a géppel? újra lett telepítve, miután bekapcsoltam a windows indításánál lefagyott, piros led nem villog se kép se hang. Próbáltam töbször elindítani de mindig az indításánál meghal!

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:17
 1/8 Jenci ***** válasza:
Nem lett a gép belsejébe belenyúlva?
2011. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ki lett takarítva.
2011. okt. 31. 21:24
 3/8 A kérdező kommentje:
na most már az van, h bekapcsolom a vinyó felpörög és a monitor be se kapcsol! most már kép sincs. temethetem az alaplapot?
2011. okt. 31. 21:46
 4/8 Jenci ***** válasza:
Előbb mozgass meg minden kapcsolatot az alaplapon.Vedd ki és tedd vissza a RAM-ot,videokártyát.Nézd meg,hogy jól van-e csatlakoztatva a winchester--mondjuk SATA esetében nem lehet elrontani.A tápkábelek érintkeznek-e.Ha ezek után is jelentkeznek a dolgok,akkor vagy a RAM,vagy az alaplapra tippelnék.
2011. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mióta írt azóta nem foglalkoztam a kérdéssel. ma átnéztem mindent h jól van e bedugva. stimmelt minden, de továbbra se működik az alaplap. viszont azt vettem észre, h a ram mellett egy helyen felforrósodik az alaplap :S akk ezzel jobb nem kinlódni tovább? vegyek akk egy másik alaplapot? ja és még annyi h a processzort nem ment(mehet) tönkre ettől?
2011. nov. 5. 18:56
 6/8 Jenci ***** válasza:
Küldtem üzenetet.
2011. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alaplap halott. vegyél mást s tovább ne eröltesd mert megsüt még valamit. proci memoria vagy egyébb.
2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak így utólag megjegyezném, hogy ha melegszik az alaplap akkor ott biza a zárlatvédelem serénykedik, hogy semmi esetre se kapcsoljon be a lap, hogy ne süssön meg mást.....

Meg kell keresni mi melegszik ha kondi cseréld ki ha más (PL.:chip) akkor meg vegyél új alaplapot...

2011. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!