Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN Probléma! A link miér nem...

MSN Probléma! A link miér nem link?

Figyelt kérdés
küldenek egy linket (pl youtube) és pár napja nem link-ként jelenik meg,hanem rendes szövegként,tehát nem tudok rá kattintani,hanem be kell másolnom.aki ért hozzá segítsen please
2010. nov. 23. 22:29
 1/10 anonim válasza:
Nem tudom, de nálam is ez van, és még sok ismerősömnél. :D
2010. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert frissítettek valamit és mostmár ilyen elbaszott ha minden igaz
2010. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is olyan. Mindenkinek. Jólenne ezt valahogy kijátszani mert ez így nagyonsz*r.
2010. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Énis várom a megoldást mert elég idegesítő, pláne hogy mostmár a google képek fél oldalas linkben jelennek meg...
2010. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10000x volt a kérdés és már nagyon unom.

MSN-en valami fasznyomoronc elterjesztett valami finom kis férget ami linkre kattintással működött így a microsoft nagyon helyesen letiltotta a linkek küldését. Nem haltok bele egy Ctrl-C Ctrl-V párosba szerintem.

2010. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Báff válasza:
Nem halunk bele, csak rendkívül idegesítő. Azért mer pár nyomorék rákattint minden szarra. Én például egyszer sem kattintottam rá pedig számtalanszor kaptam. Elég gáz szerintem, hogy a microsoft ezzel próbál védekezni, mer aki gyökér úgyis bemásolja azt is :D Így csak minket szivatnak.
2010. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Báff válasza:
felhúzott az előző kommentelő és felhívtam a microsoft budapesti ügyfélszolgálatát ahol közölték, hogy telepítsük a 2011es msnt mert a régebbiből valóban kivették a linkelést a gyökerek miatt :S patthelyzet, mivel én például semmi pénzért nem raknám fel az újat :D abszolút nem volt szimpatikus
2010. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
msn 2011 csak win vista-7 re telepíthető win xp re nem ...
2010. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a 11-es verzió valami oltári szarra sikeredett
2011. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Háhá és legközelebb már képet sem lehet majd küldnei?....mert ugye azzal is jön a vírus...röhej...aki buta az ígyis meg fogja kapni a vírust akkor miért én sz*pok ezzel?...
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!