Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi állítódott el a Firefox-ban?

Mi állítódott el a Firefox-ban?

Figyelt kérdés

Egyes oldalak letiltásához a BlockSite kiegészítőt használom/nám a Firefoxban.

Most egy olyan dolog történt, hogy kikapcsoltam a Firefox-ot, hogy takarítani tudjak a CCleanerrel (a kikapcsolás feltétel), de nem akart leállni, meguntam, így a feladatkezelőben leállítottam, ezt már százszor megtettem korábban is.

Csak most valami elállítódott a Firefox-ban, és a BlockSite minden egyes oldalt letilt.

Először arra gondoltam, hogy a BlockSite-tal van gond, eltávolítottam és újra letöltöttem. De a hiba továbbra is fennál, csak akkor tudom használni a Firefoxot, ha letiltom a BlockSite-ot.

Valami olyan Firefox-elállítódásról lehet szó, ami befolyásolja a BlockSite működését. De mi?

Esetleg vírus, amit nem talál meg a NOD és az Avast?


2010. nov. 24. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem filózgatnék ezen ,újratenném a Firefoxot azt mindjárt jó lenne minden rajta.
2010. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben rájöttem, hogy a Firefox eltárolta a BlockSite-ban lévő linkeket, a BlockSite törlése és nagytakarítás után is, és valószínűleg egy link tartalmazta a vírust. (Elég furcsa, de másra nem tudok gondolni.) A BlockSite ismételt letöltése és a linkek törlése után jó lett minden.

(Azt hittem, sikerült törölnöm a kérdést, de csak a saját kérdéseim közül töröltem.)

A Firefox-ot azért nem telepítettem újra, mert van vagy 400 könyvjelzőm, és nem tudom, hogy kell átvinni őket.

2010. nov. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!