Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálhat a Számítógéppel...

Mit csinálhat a Számítógéppel a Firefox?

Figyelt kérdés
Firefox 3.6 van a számítógépen fent és mikor használjuk akkor egy 2 perc után ujból indul a számítógép mintha reset lett volna. erre ugy jötünk rá hogy mindig előfordul van mikor nem két perc de mindig bekövetkezik, és ha mást csinálunk a gépen akkor minden rendbe van. Már telepítettem ujból is a firefoxot akkor is ugyan az. mit tudnék vele csinálni hogy ne legyen így ? az a baj nem csak én használom a gépet és a firefox a megszokott program
2011. okt. 24. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a Firefox okozza a gondot.

De először maradva a Firefoxnál, a 3.6 már elég elavult, azóta már a 7-es verziónál tartunk. :)


No de vissza a problémához:

Mivel véletlenszerűen jön elő, én memória/hűtés/tápegység/merevlemez hibára gondolnék. Valamelyik ezek közül.

A memória tűnik leg-valószínűbbnek.


Nem írtad, milyen operációs rendszert használsz, de gondolom Windows-t.


Ha így van, próbáld meg ezt:

Amikor bekapcsolod a gépet, "eszeveszett" gyorsan nyomkod az F8 billentyűt, de legalábbis tartsd nyomva addig, amíg el nem érkezel addig a pontig, ahol a Windows betöltőképernyőt látnád. Ehelyett elő kell jönnie egy menünek, ahol választhatsz Csökkentett mód, stb lehetőségek közül.


Itt azt kell választani, hogy "Rendszerhiba utáni automatikus újraindítás letiltása".


Eztán elindul a rendszer a megszokott módon.


Erre azért volt szükség, mert ha "kékhalált" kap a gép, és csak gyorsan újraindult, akkor nem látod mit ír ki és így nem lehet a hiba okát megállapítani.

[link]

Ha ilyet látsz, az bibi. :)

De próbáld lefényképezni, vagy felírni, hogy mi a hiba.

Ha egyáltalán nincs kékhalál és csak véletlenszerűen újraindul, akkor hozzáértés hiányában megnézetném a helyedben valakivel, mert valszeg valamelyik alkatrész hibás.

2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1,nekem is a 3.6-os firefox van fönt,az nem csinál galibát

2,ahhoz,hogy lásd a kékhalálos képernyőt,nem kell az F8-at nyomkodni,a kép alapján is kikapcsolható,hogy elugorjon a hibakódos kék kép

[link]

2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!