Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S Miért nem update-eli...

S. O. S Miért nem update-eli a steam platformot? COD Modern Warfare 2

Figyelt kérdés

Vásároltam egy COD modern warfare 2 PC játékot.

Az elején amikor szeretném installálni,beugrik egy steam registration vagy milyen oldal és elkezdi az Updating-et de mindig megáll 47 %-nál....


Az oldalukon(steampowered.com)nem találok megoldást erre a problémára.

Másnak is volt ilyen?Mit kell csinálni?


2010. nov. 24. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mindent törölni a mappájából a steam.exe és a steamapps mappa kivételével, majd próbáld újra futtatni.


Ha akkor sem megy, akkor valami hálózati bibi lehet, próbálj lekapcsolni minden víruskeresőt, tűzfalat etc. Ha van routered, annak a beállításaiban is nézz szét, hogy találsz-e valami olyat, amit nem kellene.

2010. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de sajna ez sem segít mert nem találok ilyen fájlokat.(Ezt javasolta egyébként a steam oldala is).

Most csináltam egy accountot a steamen,onnan töltöttem le direktbe,felrakja,installation finished,és amikor elkezdi magától update-elni akkor megint megáll a 47 %nál.

Routerem nincsen hanem ilyen kis pöcökről netezek.

Tűzfal kikapcsolaqással is próbáltam már,de semmi...


Mi a franc értelme van a steamnek?Miért nem lehet egy játékot csak megvenni és csak simán játszani vele?

Lehet h hasznos a steam,de miért nem kérdez meg h

akarom-e???

2010. nov. 24. 14:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy csak a C partíción fut????
2010. nov. 24. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, nekem "D:\Steam" helyre van telepítve, és kifogástalanul működik. Mondjuk nekem rendes kábeles netem van, nem tudom, hogy összefügg-e.


Az utolsó írásod nem teljesen egyértelmű. A steam frissítésével van a baj (azaz el se tudod indítani), vagy a steamen belül a játék frissítésével?

2010. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen a steammel van a gondom.

Megvettem a COD-ot és rögtön telepítette ezt a steamet(az eddigi CODjaim nem is hallottak erről).

Amikor felrakta a steamet,akkor kiírta h "updating steam platform" és ott mindig megáll a 47 %-nál... és már minden troubleshootingot próbáltam,de semmi.

Most az előbb engedtem h a C-re rakja és akkor 97%ig eljutott,de ott megállt,és most megint csak a bűvös 47%-ig megy el.

A COD felrakásáig már el sem jutottam.

Nesze neked jogtiszta vásárolt szoftver.Ismerek olyat aki SOHA nem vesz,hanem mindig letölt,neki soha sincs ilyesmi gondja a szoftverekkel,mint nekem,aki megveszi őket...

2010. nov. 24. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit keresgéltem, úgy tűnik, hogy eredményesen. Valóban a mobilinternet a gond. Íme a részletek, a harmadik megoldásnak elvileg működnie kellene:


[link]

2010. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Isten vagy!

Elolvastam amit belinkeltél és nagyon bíztatóan hangzik!

Hétvégére szereztem rendes vezetékes szélessávú netet és akkor megpróbálom onnan letölteni első körben és majd utána

ha nem megy akkor próbálkozom az egyéb alternatívákkal.

Köszönöm szépen a segítségedet!!!

Amint sikerül feltennem rendesen a steamet és a játékot megírom!

Üdvözlet :)

2010. nov. 25. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
az egész steam kitalálójának meg a rendszer bonyolitójának ezúton szeretném javasolni a seggem kinyalását.
2010. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Uhh..most látom hogy elfelejtettem megírni hogy mi volt... megpróbáltam mindent egy kábeles helyről de nem sikerült.

Az utolsó kommentelőnek teljesen IGAZA VAN!!!!!!!

A f@szért kellett ezzel a steammal megbonyolítani az életünket???!!!!

Ez volt az utolsó alkamlom hogy boltban,pénzért,legálisan vettem szoftvert!!!!!!!!!!!!!!!

Mindig ez van ebben a világban...aki becsületes és rendes,mindig az szívja meg...és nem csak a progikkal kapcsolatban.

Ismerek olyat,aki mindig csak letölt ingyé' és csak játszik és semmi baja nincs.

Én idióta barom meg megveszem a szoftvert boltban és nekem nem engedi felrakni mert ez a sz@ros steam ez nem működik....

SOHA TÖBBET LEGÁLIS SZOFTVER!

2010. dec. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!