Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem színesen jelzi a...

Miért nem színesen jelzi a színesen írt neveket a partnereknél az msn-em? Csak a számokat meg a betűket írja a név után meg elé.2009-es verzió van meg

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs msn plus-od,a szinesz hülyeségekhez msn plus is kell,töltsd le,tedd fel,aztán színes lesz
2009. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
én azt nemtudom letölteni, vagyis letöltöm, csak hiába, mert attol nem lesz olyan! mit lehet tenni ilyenkor?
2009. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom pontosan, de az msn és az msn plus megejelenési ideje azonos nagyjából?úgyértem egy új msnhez nem rakhatsz fel régi msn plus-t,szal ha a 2009-es msn-t msn használod ahoz nembiztos h már kijött az ehez való msn plus,azért nemtudom pontosan mert én nem használok plus-t
2009. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az első,harmadik hozzászóló,még vmi,remélem nem a beépített xp-s msnen használod,mert ha feltelepíted az új msn-t akkor az a régi msn(4.7) ugyanúgy fent lesz,és ha azt indízod el azon lesheted az msn plust,bár ha felraktad a 2009-es msn-t akkor sztem észervennéd a különbséget a régi és az új között
2009. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap jelent meg a Final MSN2009-hez a plus. Látogass el a www.msgplus.net oldalra, ott töltsd le a szükséges programot, és már jó lesz. Eddig a final verzióban ez nem működött.
2009. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek, köszönöm kedvességeteket, kifogom probálni:)(2. válaszoló)
2009. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ѕzιαѕzтσк...αкιηєк мѕη ηéν кєℓℓ íяנση αz мѕη ¢íмємяє: ∂zѕєηηιєє@нσтмαιℓ.¢σм кöѕzιкє:)★❤
2010. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!