Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS HOME BASIC-om van és...

WINDOWS HOME BASIC-om van és ma gondolt egyet, és termékkulcsot kért a vizsgáimhoz fontos adatok vannak a gépen, termékkulcsot mondani, nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen Windows? Xp, Vista, 7, esetleg más?
2010. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott kéne lennie ráragasztva a matricán. Ha laptop, akkor az aljára szokták ragasztani. 5x5 karakter.
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vistáról lenne szó, valójában van egy matrica is a gépemen csak az a gond hogy régebben enterpreise vista volt és ahhoz van a kód de a basichoz nem jó és ezért kellene nekem most Basic Bistához termékkulcs
2010. nov. 26. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

ha van, itt biztosan megtalálod:

[link]

2010. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi de egy google-t bedobva igazából ne msegítettél sokat olyan mint tű a szénakazalba és amugy is én is kerestem itt de csak lejárt nem jó cd kulcsokat fogatam el kérem olyan segítsen aki működő cd kulcsot tud adni
2010. nov. 27. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Beírod a start menü keresőjébe azt, hogy cmd, majd futtatod rendszergazdaként, és beírod szigorúan az alábbi parancsot:


slmgr.vbs -rearm


3-szor lehet megismételni. Vagyis a 30 napon kívül, még kapsz 3*30 napot... ha 120 napig használod a rendszert...

2010. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Működő CD kulcsot senki nem tud neked adni,mert online kell aktiválni..Lopott CD kulcsal pedig nem tudod online aktiválni 2 okból:


1.korlátozott számú gépen lehet használni

2.fekete listára került,mivel lopott


Szóval ez nagyon nehéz lesz,így utólag,sok szerencsét:)


Én azt ajánlom hogy szerezd be a WIndows XP USB verzióját amit főleg fájlmegosztókon találsz WIndows XP USB Stick Edition néven.Arról szól a történet hogy a Windows XP egy USB-s flash drive-ról tölt be és kb 120Mb.KI szettek belőle mindent,csak az ilyen eshetőségekre alkalmas ha valamit le kell szedni egy gépről.Arra tökéletes lesz hogy le szedd a vizsgáidhoz szükséges cuccokat.


Esetleg még a Linux is szóba jöhet mivel a legtöbb disztró Live CD-s vagyis be tölt CD-ről is telepítés nélkül és hozzá tudsz férni a merevlemezed tartalmához és le tudod szedni a gépről ami kell..

2010. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a cdm fájlátíros dolog egy időre bevállt és jó is nagyon szépen köszönöm :) hasznos volt
2010. nov. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!