Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már egyszer fent van a...

Ha már egyszer fent van a windows hét de én újat rakok rá akkor a másik partíción levő adatok nem vesznek el ugye?

Figyelt kérdés
Na a lényeg hogy most 32bites homepremium van és szeretnék fölhúzni 64 bites ultimatet .Na de ugye crackes és a frissítés nem lehetséges tehát újra kell rakni .CSak ha elviszi az adataimat vmi hülyeség miatt akkor nekem végem mert nagyon fontos dolgok vannak rajta.De xp-nél sose volt ebből kavar.A windows partíció törlése után ugyanúgy mentek az adatok.REmélem jól sejtem.
2010. márc. 22. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt újra, úgy gondolod, hogy van egy C: partíciód, meg mondjuk egy D:, a C: van most a Windows, és azt szeretnéd letörölni, és újratenni rá a másik Windows-t?

Ez esetben a D: partíciódon lévő adatok megmaradnak.

Ha nem erre gondoltál, akkor megpróbálhatnád újra megfogalmazni egy kicsit érthetőbben.

2010. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon fontos dolgok vannak a gépen , akkor - bocsi a kifejezésért - de idióta aki tört op.rendszert használ.

De mentsd el azokat a nagyon fontos dolgokat pl. egy külső egységre.... Mert a merevlemezed is bármikor meghalhat és akkor mi lesz ? ;-P

2010. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen a c-t akarom újra rakni és d-n van minden.

2.válaszoló: figyelj ez esetbe akármikor letörölheti vmi a vinyót.Ez minőségi vinyó ami nekem van .Samsung.Egy másik winyó 40 gigás és kibírta 4 évig.Tehát ha egy maxtor kibírta 40 évig akkor egy új is fog működni ugyanúgy.

2010. márc. 22. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszerő, NE töröld le a Vistát/7-et, hanem telepítsd rá. Felülír 2 mappát a winfost és a program filest, és az összes többi infó mappa adat megmarad UGYANAZON a partíción, főleg a másikon.
2010. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az lehetséges mert nem csak verzió váltás hanem még a processzor típus szerint is változik.tehát Windows 7 Home Premium 32 bit -----> Windows 7 Ultimate 64 bit.így is menni fog?
2010. márc. 23. 17:19
 6/6 tamasoft ***** válasza:

A D:\-ről nem fog elveszni semmi, sőt be sem lép a buliba. Olyan a D:\ win számára, mintha fizikailag egy másik winyó lenne.

Persze oda kell figyelni formázásnál, de aki nem fakezű a c:\-t fogja választani!

2011. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!