Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb fordító...

Melyik a legjobb fordító program? (angol-magyar)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy melyik az a fordító program, amelyik a legértelemesebben fordít!? Tudom, hogy nincs tökéletes fordítás, de olyan kellene amelyik a sok közül a legjobban fordít...

Oldalak közül amiket néztem az a google fordító, illetve a webforditas.hu

Előre is köszi!


2010. nov. 27. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez jó, bár lehet hogy van jobb is, próbáld ki.

*****

NeuroTran – Tolmácsgép

gyors és pontos fordítógép

angol-magyar, magyar-angol és német-magyar, magyar-német



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A google forditó szerintem ,és sok ismerősöm szerint is.Nemzetközi aukciós oldalakat használók is legtöbben ezt használják.

Vannak nagyon jók még amik részletesebbek,de azok inkább két nyelv oda-vissza forditásában jobbak.

Kinek a pap,kinek a papné-----tudod!

2010. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Google fordító nagyon nagy trágya. Egy szóra max 2 variációt dob, és simán nem fedi a valóságot. Ha kicsit is értesz az angol nyelvtanhoz, legalább a szórendek szintjén, a szotar.sztaki.hu-val simán lefordíthatsz mindent, a legjobb magyar szótár pillanatnyilag.
2010. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még a szavakat is csak keveset ismerek,inkább csak ami hajal a németre.Nem mindegy hogy szavat akarsz forditani, vagy mondatokat.Ha szóra vagyok kiváncsi akkor ott a mobilmause.De mondatra a google praktikusabb és mindig kéznél van.
2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nemet-magyar-szotar.hu itt lehet majd valtoztatni,hogy milyenről milyenre akarsz forditani !:)
2011. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!