Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop mint bluetooth headset?

Laptop mint bluetooth headset?

Figyelt kérdés
Dell Vostro 1015 laptop, rajta Win7, jack-en keresztül rákötve a hifire. Van valamilyen program, aminek segítségével bluetooth-headsetként használható a laptop, vagyis egy egyszerű bluetooth-os telefonon lejátszott zenék a laptopon keresztül a hifin szólalnának meg?
2010. nov. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy bluetooth adapterrel tudsz a telefon fájljai között böngészni, akkor simán elindítod bármelyik média lejátszóval a zenét
2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ezt meg lehet csinálni, én is mindig így hallgatok zenét, ha kinn buli van, ne kelljen bemenni a géphez.
2010. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ha egy bluetooth adapterrel tudsz a telefon fájljai között böngészni, akkor simán elindítod bármelyik média lejátszóval a zenét"

2 dolog miatt nem tetszik ez nekem: egyrészt ha el akarok indítani egy zenét a laptopon, akkor először letölti a telefonról, és ez egy zenénél fél-egy percet is igénybe vesz, és ez elég sok. Másrészt bluetooth-os tallózásnál csak a telefon memóriáján található fájlokt látja, a zenék viszont a memóriakártyán vannak. Én olyan megoldást keresek, mintha a telefonba lenne dugva a hifi, szóval a telefonon tudom tekerni a zenét, hangosítani, megállítani stb. Mint a bluetooth headsetnél.


"Persze ezt meg lehet csinálni, én is mindig így hallgatok zenét, ha kinn buli van, ne kelljen bemenni a géphez."

Ez viszont érdekelne, szóval telefonról tudsz léptetni a számok között? Ezt hogyan?

2010. nov. 27. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme volna ennek?Ha a laptop rá van kötve a hifire,akkor hallgass zenét a laptopról.
2010. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A telefonban van egy 32Gb-os microSDHC kártya, rajta egy csomó zenével, és nem akarom az összes zenét átnyomni a laptopra, főleg hogy nagyon nincs is rajta hely. És nem a laptop előtt görnyedve akarok léptetni a zenék közül, hanem mondjuk az ágyról. (És igen, van blouetooth-remote is, de akkor is minden zenét a gépre kell pakolnom)
2010. nov. 29. 16:12
 6/6 Szilikeee válasza:
Én az ilyen progikat nemnagyon ismerem de amit az a fenti valaki mondott hogy telefonrol megkeresi és berakja mikor buli van azt énis ugyszoktam , de én ilyen cuccról nemtudok szerintem keress rá googleban
2012. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!