Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a probléma a Nero7-tel?

Mi a probléma a Nero7-tel?

Figyelt kérdés
Igazából a Nero Visionnal van bajom. 4.5.0.15 a verziója. Régebben az a problémája volt hogy nagyon lassan indult el. Utána egyre gyakrabban jöttek elő menetközbeni lefagyások amik nagyon idegesítőek voltak és lassították a munkát. Most viszont egyátalán nem indul el. Nézem a feladatkezelőt látom a NeroVision.exe-t de semmi. Lehet hogy 30 perc után elindulna viszont akkor már tényleg minden kattintás után lefagyna, nem is lehetne vele dolgozni. Kikapcsoltam minden felesleges folyamatot, a vírusirtót, tűzfalat, 51% szabad lemezterületem van. Megoldás erre a problémára?
2010. nov. 27. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Rakj fel nero 9-et, az jó is meg gyors is.

Esetleg frissítsd a kodekjeidet is.

2010. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ashampoo free burning studio használata, nero vision helyett pedig a sokkal több funkcióval bíró convertXdvd.

Gondolom nem vetted meg a programot, akkor a supporthoz fordultál volna, ashampoo ingyenes és legalább olyan jó

2010. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elvből nem használok sampon nevű szoftvert, még elkezd a monitor tetejéből fű nőni. :P
2010. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi de szerintem nem érettétek a kérdést. Azt kérdeztem hogy hogyan lehet megoldani. Nem kértem semmilyen sampont meg nem is akarom frissíteni a 9-re (rengeteg felesleges szar van benne).
2010. nov. 27. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Van hozzá telepítő CD-d? Akkor töröld le egészen és telepítsd újra.
2010. nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a legutóbbihoz.Törlés és újratelepítés.
2010. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó két válaszoló!


Igen, én is ezt tettem volna rögtön de még régen rakta fel egy haverom a Nero-t. Később vissza akartam kérni a lemezt hogy én is kiírjam, de azt mondta hogy eltörte a CD-t (véletlen). Szóval ez nem fog menni:(

2010. nov. 28. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Próbálj csak rátelepíteni a régire,hátha jó lesz.

2010. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csapo1002 ***** válasza:
A Nero Visionnal nekem is bajom volt. Amikor filmet konvertáltam vele és letiltottam a menüt, kiírta, hogy "a Nero Vision exe hibát észlelt és leállt. De csak akkor ha a menüt letiltottam!
2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!