Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem jatsza le a filmeket...

Miert nem jatsza le a filmeket windows 7-tel?

Figyelt kérdés
Azokat a filmeket,amiket letoltottem a netrol(vista op.rendszer),megtudtam nezni a laptopon,ugyanezen filmeket windows 7tel nem engedi.Ugy erzekeli,hogy ures lemezt tettem be.
2010. nov. 28. 14:44
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Milyen proogrammal és milyen filmet? (DVD video, divX stb..)
2010. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drachvuv válasza:
Ezen az oldalon néz szét mert itt volt erről téma és megoldása! [link]
2010. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Avi-ba lettek kiirva,es tobb lejatszo van a gepen(vlc,divix,media p.),de egyikkel se jatsza le.Eleve azt mutatja,ha berakom a cd-t,hogy nincs rajta semmi.
2010. nov. 29. 09:19
 4/5 Drachvuv válasza:
Hoppá ilyen hasonló problémám nekem is volt Xp-nél és a következő dolog volt a baj dvd olvasó elromlott + bekapott egy vírust és blokkolta a dvd -olvasónak a driverjét és így nem volt képes leolvasni pár lemezt aztán meg már végül semmit se akart leolvasni!Utána vásároltam egy Asus dvd író-olvasót az meg azonnal le tudta olvasni!
2010. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drachvuv válasza:
Megpróbálhatod hogy a leolvasónak a driverjét frissíted egy újabb verzióval neten keres rá és töltsd le és telepítsd ez néha segít rajta! Vagy más nem veszel új lejátszót és végül akkor se akar akkor kodek baj van!
2010. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!