Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Linux operációs rendszert...

A Linux operációs rendszert hogy tudom leszedni a laptopról?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot, és Linux Op. rendszer van rajta megprobáltam ugy leszedni hogy (nem eredeti) Windows Op rendszert elkezdtem telepítettni (több fajta Win op rendszert is próbáltam) de egyik részénél megáll (telepítés elkezdése közben még semmire nem kellet kattintanom) és beadja a kékhalált. Le lehet -e szedni úgy a Linuxot hogy nem használok Windows Op.-t?
2010. nov. 29. 00:21
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Berakod a win cd-t, átállítod a bios-ba, hogy ahci mode enabled. Onnantól kezdve gond nélkül fel fog menni. Ha nem megy vmi, írj, segítek.
2010. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! azt be állítottam neki hogy cd-ről bútoljon. mást is kell állítani vagy amit mondál az a cd boot olásra vonatkozik?
2010. nov. 29. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Csinálsz egy DOS-os indítólemezt, berakot, amikor betölt beírod, hogy FDISK majd formázod, partícionálod. Vagy:

2. Letöltesz egy bootoló Particio Magic-et, megformázod, partícionálod.

2010. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Az ahci-t a biosba tudod beállítani. Ez a sata miatt van, hogy nem megy fel az xp egyből. De miután átállítod, menni fog.
2010. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
átállitottam ahic ot az az SATA-ról Ide-re. nem tudom jól csináltam e :) Köszönöm a segítségeteket!
2010. nov. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!