Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet a netbookhoz...

Miért nem lehet a netbookhoz adott javító CD-ről kiírni az operációs rendszert (W. XP) pendive-re, az erre használható programokkal?

Figyelt kérdés
A javító CD-én van más is szoftverek drive-rek.De viszont amelyiken csak az operációs rendszer van az avval működik a program.A programok:Windows Bootable Image Creator és a másik,ISO to USB.
2011. okt. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

ISO to USB 1.0 (1.47Mb)


Leírás: Windows XP vagy Windows 7 ISO telepítõt tud pendrive-ra másolni úgy, hogy arról bootolni, majd telepíteni lehessen.

2011. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem csak az a baj,hogy ez a program,és a másik is,nem érzékeli rendesen a forrást.Tehát a program szinte semmit nem ír rá a pendrive-re.(a semmi alatt azt értem,hogy ami rajta van a pendrive-on azt a bootolásnál azt írja ki,hogy nem létező operációs rendszer)Sajnos ezen a CD-én van más is,nem csak az xp.
2011. okt. 10. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Erről van szó. A program úgy látszik csak kimondottan a Windows telepítőkhöz készült, nem jó semmi máshoz.
2011. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!