Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet photoshoppal...

Hogyan lehet photoshoppal szemüveget, feliratot, másik embert úgy kitörölni a képről, hogy ne maradjon nyoma?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez sok gyakorlás, és türelem kell. A clone stamp tool-al próbálkozz, a transparency-t vedd vissza 30-40%-ra. Alt-tal kijelölöd a minta helyét, majd finom kis kattintásokkal egy puha (vagy ahol kell kemény) brush-al törölgeted. Utómunka is kell lehet, meg persze sok tapasztalat és gyakorlás ahogy írtam.
2010. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Photoshop egy professzionális munkaeszköz, itt hiába kérdezgeted mert egyszerűen nem lehet így elmagyarázni.
2010. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy kemény meló lesz, de gondoltam egy próbát megér:) Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 29. 17:50
 4/5 anonim válasza:
Használd a photofiltre progit,azzal pillanatok alatt eltudod tüntetni. A photoshop egy profi progi,de egyes feladatokat annyira komplikált megcsinálni vele hogy inkább a PFiltret használom én is .
2010. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom:)
2010. nov. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!