Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bejelentkezek MSN-re, és...

Bejelentkezek MSN-re, és szétkapcsol a gép, de miért?

Figyelt kérdés
Amikor bejelentkezek az msn-be, kikapcsol a gép. Kék alapon, fehér szöveg jelenik meg (ilyen és ilyen hibát talált), és újraindul. Újratelepítéssel is próbálkoztam, de semmi változás. Kérek szépen segítséget! Köszönöm!
2010. nov. 29. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosíts.

Nyugodtan gépezel, és eszedbe jut, hogy msn-ezni kellene.

Start menű, minden program, messenger betöltése. Név és jelszó beírása. Kapcsolódás gomb megnyomása.

Nos, amit leírtam, mikor következik a kék halál?

2010. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan így történik! Bejelentkezek, nem telik bele pár perc, és máris újraindult. De ez nem lehet kék halál, nem? Én úgy hallottam, hogy az más. Bár én laikus vagyok ehhez.
2010. dec. 7. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez, ha jól tippelek, msn. vírus. Nem kaptál ismerősöktöl olyan leveleket, amiket később a küldője nem erősített meg? Ha egyébként az internetkapcsolatod működik ( tudsz böngészni), akkor erről van szó. Ezt a vírust csak az msn eltávolításával, és egy teljesen uj fiók készítésével tudod elhárítani.
2010. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fú, nem tudok ilyesmiről, de, akkor valószínűleg valami hasonló történt. Akkor neki is állok a törlésnek és az új fióknak. Köszönöm szépen!: )
2010. dec. 9. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Okés!

Ha ugyanez a hiba az uj fióknál is előáll, akkor kell egy harmadik fiók is, ahol más néven, és más jelszóval regezel. És a barátokat ujra fel kell venned, és ki kell értesítened a változásról. Ugyanis az msn-nek két része van! Egyik a gépeden, a másik az interneten. A fertőzés is lehet itt is, meg ott is. Ugye érted a gondot. Ha simán csinálsz egy fiókot ugyanazokkal a paraméterekkel, akkor visszakapod ugyanzt az msn vírust is a netról. De ha teljesen uj fiókot csinálsz, más névvel, akkor megmenekültél a vírustól Egyébként van az msn-re egy speciális vírusirtó, amit az uj telepítés után azonnal illik feltölteni az msn re. A beállításoknál nézz utána.

2010. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Új fiókkal már minden tökéletesen működik. Köszönöm még egyszer:)
2010. dec. 12. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A beállításokban van olyan, hogy az msn védelme. Felajánl valamilyen spec filét, amit le kellene tölteni, és belemásolni az msn-be. Aztán örök lesz, mint a nyomorúság.
2010. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!