Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor elindítom a torrentet,...

Amikor elindítom a torrentet, hiába nincs éppen se le, se feltöltésem, a netem belassul, gyakran szétkapcsol. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
kb egy hete lépett fel a probléma, azóta rendszeresen így van...
2011. máj. 6. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Routert használsz? Ha igen, próbáld meg, hogy a DNS 1 és DNS 2 címeket OpenDNS szerverek IP-jére cseréled, így tehermentesíted a routert csak egy címfordítást kell végeznie. Ha továbbra is ezt csinálja akkor viszont nem bírja a túrát, nekem 3 év után most halt be a TP-Link routerem, folyton szétkapcsolt ugyanígy.

Ha nincs routered akkor viszont szólj a szolgáltatónak, hogy gond lehet a modemmel

2011. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nincs router.

De ha nem töltök se fel, se le, akkor is netprobléma? A sávszélességből semmit sem vesz el, tehát elvileg nem terheli le... Nem lehet hogy a géppel van valami?

2011. máj. 6. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem modem hiba! Csináld azt,hogy kipróbálod egy asztali gépen és egy laptopon. Ha mindkettőn ugyanazt a hibát produkálja akkor a modem a ludas! (pár hete nekem is volt ilyen gondom)
2011. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!