Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan problémám lenne,...

Egy olyan problémám lenne, hogy a SWAT 4 nem akar elindulni windows 7-en, pedig xp-n tökéletesen elindult. Egy Critical Error dolog jön ki és ennyi. Mit tudok csinálni, hogy menjen, vagy win 7 alatt nem is fog futni?

Figyelt kérdés

A Critical Error:


No Label


Crash Time: 11/29/10 18:17:41


OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2128 MHz with 1023MB RAM

Video: No Video


UserName: *****

ComputerName: *****

Application location: C:\Program Files (x86)\Sierra\SWAT 4 - Gold\Content\System\


SWAT Build Number: 34688


ReadFile beyond EOF 1077249+3/1077249


History: ULinkerLoad::Serialize <- FGenerationInfo<< <- FUnrealfileSummary<< <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.SwatGameEngine NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine


2010. nov. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg nem támogatja az op. rendszert.
2010. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Támogatja.

Én is játszottam rajta, kompatibilitás XP SP2, illetve futtatás rendszergazdaként.

Telepítsd újra, és próbáld meg így!

2010. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Kb az 5. újratelepítés után végre megy :D
2010. dec. 2. 14:02
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez van megpróbáltam a komatibils cuccot de azzal se megy. help
2012. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!