Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepités hogyan csináljam?

Újratelepités hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az van hogy most töltöttem le egy Windows 7 Ultimate HUN 32bit op rendszert és kiirtam cd/dvd képfájnak hogy be olvassa a gép ezután leformázom a c meghajtót (azon van minen) és ha még nem tettem meg a formázást akkor miket célszerü rajtahagyni a gépen ? ebbe kéne segitség (légyszives ne irjatok ilyeneket hogy patriciók stb mert egy nekem magas (még))
2010. nov. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg egy szakértőt mielőtt még valamit nagyon elbarmolnál...
2010. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha leformázod a C meghajtót, akkor nem marad rajta semmi. :) Ha valami fényképed, zenéd van rajta, akkor azt tedd át a másik meghajtóra (ha van), amihez nem nyúlsz, vagy írd ki lemezre, pendrive-ra.

Ha csak egy merevlemezed van és nincs kettéosztva, akkor felezd el (partíciók létrehozása), hogy a legközelebbi újratelepítésnél ne kelljen mindent menteni.


Remélem így érthető. Ha bonyolult neked, akkor kérj meg valakit, hogy csinálja meg és nézd végig. Ha látod, úgy könnyebben megtanulod, mint így leírva.

2010. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak köszönöm a választ de olyan patriciót hogy kell létrehozni ?
2010. nov. 30. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb magánál az újratelepítéskor létrehozni.
2010. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lemaradt: fel fogja ajánlani, hogy milyen meghajtókat szeretnél mekkora mérettel. Aztán te szépen eldöntöd.
2010. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az autómata frissitéseket hogy kell kikapcsolni mert akkor szarakodni fog a windows hogy nem eredeti
2010. nov. 30. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
XP-be tudom, Vezérlőpult/Biztonsági központ. Itt kapcsold ki. Egyébként lehet frissiteni, de a WGA-t ne töltsd le.
2010. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!