Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell steamon keresztül...

Hogy kell steamon keresztül telepiteni?

Figyelt kérdés
call of duty black ops-t szeretném végigjátszani single módba de nem jó. ugy hallottam steamon keresztül kell telepiteni de nemtudom hogyan.
2010. dec. 1. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
netröl töltödded le, vagy eredeti? ha eredetiben meg van és steamen vetted akkor alapbol felrakja, ha boltban vetted akkor meg felrakod steamet, vagy ha már fent van akkc sak berakod a cd-t majd felrakod a játékot.
2010. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem eredeti ilyesmiér nem adok pénzt. az eddigi codok single módjai is mind működnek engem a multi nemigazán hoz lázba.
2010. dec. 1. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy játékért nem adsz pénzt:D Steam-en tört játékkal SOHA de SOHA nem tudsz játszani, mert egy EREDETI KÓD kell.
2010. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát akkor ez van. cod6 megy meg a 4 5 is majd játszok azzal.

nézd ha 1-2 ezer ft lenne aztmondom oké. de amig nekem nem létszükséglet addig 9000 ft-t nekem nem ér meg. majd ha kijön a 8 akkor megveszem mert leugrik az ára.

2010. dec. 1. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
kijött a 7 és a 6 ára mégsem ment lejjeb, sőt steamen asszem ugyan annyiba kerül mind2.
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az oké de a 6 single megy steam nélkül
2010. dec. 1. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
nos a 6 nekem is megy, legalábbis a single ment amig nem ment a multi, szal a kettő együtt nem megy, de mind1, a 7 meg vagy szart szettél le vagy nem tom, mert ami pl ncoreon fent van az megy, osztálytársam is azza nyomta, probájl meg leszedni egy skidrowos vagy reloadedes verziót
2010. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom és irok hogy mi lett köszi
2010. dec. 1. 18:38
 9/9 A kérdező kommentje:
őő..megnéztem skidrowos :S mindegy akkor nézek reloadedest vagy nézek többet is
2010. dec. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!