Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windowst szeretnék Pendrive-n...

Windowst szeretnék Pendrive-n keresztül telepíteni a saját laptopomba, CD olvasóm tönkrement ezért kell pendriverol telepíteni mert kékhalált kaptam -, -' valaki valami ötlet? Milyen windowst töltsek le a pendrivera?

Figyelt kérdés

Egyik barátom gépén keresztül tudom letölteni az op. Rendszert pendrivera és onnan a saját gépemre valahogy kiszenvedniWindows7-em van letöltve azt fel tudom rakni a laptopomra? (BOOTOL USBRŐL) és mit kell hozzá tenni csak simán felmásolom a pendrivera és kész? ISO fájlba van

esetleg valami más op rendszer, amit fel tudok rakni USB-n keresztül? nagyon fontos lenne előre is kössz!


2010. nov. 4. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Pnt most volt erről egy cikk:


[link]

2010. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amikor a programba be akarom illeszteni az iso fájlt azt írja nem iso a fájl, pedig az -,-' valaki valami tipp? írtak valami ilyet:

Az elején nekem se akarta elfogadni, de mikor a 4Media ISO Stuidoban a Lemez fájlrendszert átállítottam UDF 1.0-ra és úgy csináltam meg az .iso-t, akkor simán ment minden.

Remélem mások számára is hasznos volt ez a kis infó.

de hogy tudom az iso fájlom megcsinálni ilyenre? -,-

2010. nov. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!