Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi foglalja el a helyet egy...

Mi foglalja el a helyet egy üres partíción?

Figyelt kérdés

A gépemen 2 partíció van és a D partíciót,valami folyton tele szemeteli de nem tudom sehogysem megnézni hogy mi és mivel szemeteli tele.

Ha le akarom formázni,azt írja ki hogy egy program használja a meghajtót,bizots hogy formázni szeretném.Rá mkattintok hogy formázza,de pár nap után újra tele van a meghajtó,de ha belépek a Windows azt írja "üres" ugyan akkor az információknál azt írja hogy nincs szabad terület.


Hogy tudnám ki deríteni hogy melyik program használja a meghajtót?Mert valószínűlg az szemeteli tele.

Már több vírusírtót is lefutattam:

-AVG

-Panda

-Kaspersky

-Nod32

de egyiksem talált semmit.

Windows7 Ultimate van a gépen.


2010. dec. 1. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelentítsd meg a rejtett fájlokat. Konkrét ötletem nincs mit pakolhat rá a win, még nem álltam szóba a 7-tel :)
2010. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rejtett fájlokat sem talál vagy lát a D partíción,egyszerűen csak "megtelt" de hogy mivel az rejtély
2010. dec. 1. 20:18
 3/12 A kérdező kommentje:
És hiába formázom le,pár nap után újra megtelik
2010. dec. 1. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Vedd ki belőle, akkor biztos nem lesz baj :D

Ha rejtett fájl sincs lefuttatnék valami vinyó tesztelő programot

2010. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

formázd mid a két meghajtót tedd fel újra a win-t ha akkorse akkor újra formázz mindent és ne wint hanem linuxot tegyél fel vagy akármi mást csak az a lényeg hogy más legyen és ha akkor is megtelik hát szerelő!!!

bocs hogy ezt tudtam csak de nem vagyok egy zseni én így csinálnám!!

2010. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy azt írod, hogy egyik napról a másikra tele van a D meghajtó. És te nem csinálsz semmit, tehát nem töltesz, nem netezel stb......csak úgy maguktól mennek az adatok oda?

Mekkora méretűek a particíók?

2010. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A Win újra telepítését a leg utolsó esetre akarom hagyni,mert biztos hogy egy progi szemeteli tele.Elvégre azt írja ki amikor formázni akarom hogy "egy program használja...".De hogy tudom ki deríteni hogy melyik program?


Illetve ahogy írtam "partíció" szóval ki venni nem tudod:D

Nem hiszem hogy a vinyóval van a gond,mert a C partícióvla semmi gond és formázás után a D-vel sincs gond,csak pár nap után mindég meg lep egy szép piros csíkkal miszerint "tele van"


Csináltam szektor ellenörzést is a vinyón és nem talált hibát,szóval biztos vagyok benne hogy csak egy program okozza,de nem tudom hogy deríthetném ki hogy melyik program

Azért köszönöm a válaszokat,ha más nincs akkor újra rakom a Windows-t de ha lehet ezt el szeretném kerülni,nem okoz gondot csak most telepítettem újra kb 3 hónapja.

2010. dec. 1. 20:47
 8/12 A kérdező kommentje:

A C 115Gb a D 10GB


A D-t csak arra a célra tartom,vagyis tartanám hogyha netalán újra kell telepíteni a Windows-t,akkor ami kell azt rá rakom a D-re és nem kell lemezeket írogatni.

2010. dec. 1. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

sztem te szemeteled tele. ha letöltesz vmit és nem állítod hogy a Cre töltsön akkor a Dre tölt, ha netezel azis a Dre megy.

vezérlőpult-internet beállítások ott lehet törölni a sok szemetet, lejebb huzni a csuszkát h kevesebb weblapot mentsen el. stb.

2010. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg tedd újra a wint. C-nek xp-nél 20 giga bőven elég, 7-nél talán 25-30, és mindent a D-re rakj. Meglátod jobb lesz. Különben ha megy a gép XP-vel, én azzal használnám.
2010. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!