Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam probléma, ki tud segíten...

Steam probléma, ki tud segíteni? FONTOS!

Figyelt kérdés

Ha steamomat bekapcsolom,és felrakok egy játékot,nem akarja elindítani a gépem.... szóval,MINDEN játékom eredeti,soha nem cheateltem,még skineket sem raktam be sehova.... de most nem megy egy játék sem...hogy????

a hiba : ha bekapcsolok egy játékot,a töltöképernyő lefagy,és semmi!!!! csak ha újraindítom a gépem akkor megy :( most mit tegyek??? van egy csomó játékom és nem mennek,és ez igen zavaró!!! (megpróbáltam egy ismerősöm accountjával,az ő játékai sem mennek) és más nem steamos játék simán elmegy a gépemen,amiknek jobb grafikájuk van,tehát nem a gépem gyenge :( most segítene valaki???


2010. dec. 3. 19:28
 1/2 anonim válasza:
Windows újratelepítés segithet ha más nem is..
2010. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( erről nem szívesen hallanék....de ha ez segíthet akk megpróbálnám... viszont még esetleg valamit még kérek tippeket,h mit lehetne csinálni!
2010. dec. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!