Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy Linuxra nincs új skype tervezve?

Figyelt kérdés
A minap konferencia hívást indítottunk a barátaimma valami okból kiléptem belőle, de nem tudtam visszalépni, mert ugye Linuxon, azon belül az Ubuntun, a legújabb skype ami elérhető a 2.1 verziószámot viseli amiben még nem létezik olyan gomb, hogy Csatlakozom a konferencia híváshoz (vagy valami ilyesmi). Csak akkor tudtam belépni ismét a konferenciába, ha újra felhívtak. Közben mondták hogy Csatlakozz már a konferenciá híváshoz. Nagyon szar helyzet volt, mert azt hitték hogy egyáltalán nem értek meg buta vagyok a számítógépekhez, de nem értik hogy mi az a Linux meg mi az Ubuntu. Úgy hogy nem is próbáltam meg nekik elmagyarázni. Tudjátok milyen az mikor olyannak magyarázol kinek fogalma sincs miről beszélsz. Hát szar helyzet.
2010. dec. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a Skypenál nem igazán foglalkoznak a Linuxos verziókkal, csak nagyon lassan fejlesztik.

Amúgy engem azért nem idegesit, mert szertem az egyszerűségét. :)

2010. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a smájlik sem működnek rendesen. Csinűljunk hát egy mozgalmat, melynek célja legyen az, hogy fejlesszenek egy új Skypet Linuxra is.
2010. dec. 4. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Már csináltak régebben is ilyesmit... Sőt, arra is kérték már a Skypeot, hogy adjon ki egy programozási könyvtárat, hogy más Linuxos üzenetküldőkkel (pl. Empathy lehessen használni), de ezt sem csinálták meg... pedig nem nagy munka lett volna...

Szóval nincs sok esély rá, hogy bármit is fejlesszenek rajta... :S

Első voltam...

2010. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár, hogy a Skype nem nyílt forráskód. Jah, az jó lenne ha más üzenetküldőkkel lehetne használni. Vagy az empathy vagy még van nekünk olyasmi, hogy Pidgin, de az új Linuxban (10.04-ben) jól látom, hogy nincs benne? Vagy ez már a Empathy elődje (a Pidgin)?
2010. dec. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!