Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor mi a . Mi van? Már...

Most akkor mi a . Mi van? Már idegesít.

Figyelt kérdés

Naszóval.. letöltöttem valami PhotoFiltre X nevű programot meg a magyarítás file-okat hozzá, asztalra kitettem rarban, fel sem kellett telepíteni, kibontottam, beledobáltam a magyarítást, elindítottam hogy műxik-e, működött, azonban amikor beletettem egy másik mappába az asztalon, hogy legyen elkülönítve, és beleléptem abba a mappába amibe beletettem a PhotoFiltre X-et (úgy mappástól...remélem eddig követhető) akkor ha beléptem volna a PhotoFiltre X-mappába , kijött egy aranyos kis hibaüzenet, "A hozzáférés megtagadva." ?????? mi a sz@r van ??


Tehát adott egy mappa XY néven, benne a PhotoFiltre X -nevű mappával, amit nem tudok megnyitni hibaüzenet nélkül, és még ki sem tudom törölni.


kivágtam volna vissza az asztalra, és jön olyan hibaüzenet, hogy nézzem meg nem e használja más program, vagy nincs e tele a lemez, nem e írásvédett meg ilyenek.. miközben már akkor rég kiléptem a programból, tehát az kizárt hogy én valami olyan progit futtattam volna ami esetleg használta volna.. valakinek valami ötlet?? Már engem idegesít..


2011. okt. 21. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

kapcsold ki majd be a gépet! (ujrainditás)

nálam is szokott lenni néha ilyen hiba hogy használtban van! D utánna mindig jó!

2011. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam.. nem jött be. =|.
2011. okt. 22. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

PhotoFiltre Studio X (Portable!) tört verziót csíptél meg, (mivel ez egy fizetős verzió lenne egyébként) vszínű, hogy kémprogik kiséretében készítette el a "leleményes" portable készítő.

(jav. csökkentett módban, próbáld meg indítani a gépet és úgy eltávolítani, ha úgy sem megy, futtasd le ugyancsak csökkentett módban a Malwarebites progit)


Ha még is használni akarod a programot, innen töltsd le:

[link]

(angol)

Magyar nyelvi fájl:

[link]


vagy: ez eleve magyar és garantáltan vírus és kémprogi mentes: [link]

2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon kösz, ment a plusz.
2011. okt. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!