Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet telepíteni a...

Hogyan lehet telepíteni a Fontforge nevű programot?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, ez az egyik legjobb ingyenes font szerkesztő, de hiába töltöm le, nem boldogulok a telepítésével. Tudna nekem segíteni valaki ebben (úgyértem, felvilágosítást adni, hogy honnan érdemes letöltenem, és a telepítés leírását is ismertetni). Előre is köszönöm!
2010. dec. 4. 16:40
 1/1 tabaki ***** válasza:

Hát nemigen van mit válaszolni... Ingyenprogramot mindig a saját oldaláról érdemes letölteni, abba biztosan nem nyúltak bele mások:

[link]

A telepítés meg nyilván csak annyi, hogy elindítod a letöltött FontForgeSetup_2012-07-31_Windows.exe fájlt, és leokézod, amit kell. Némi angoltudás nem árt, nehogy valami toolbar vagy egyéb hasznos program telepítését is engedélyezzed közben, de ezt csak a biztonság kedvéért mondom. A FontForge komoly program, emlékeim szerint ilyen sunyizást nem művel.

2014. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!