Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha kimutatták vírust, de a...

Ha kimutatták vírust, de a konvencionális keresők nem találtak semmit, akkor van vagy nincsen?

Figyelt kérdés
Netes scanner kimutatta, hogy van egy csomó trójaim meg egyéb vírusom, és lassú is a gépem, de az avast meg a nod semmit nem talált, ilyenkor mi van ?
2010. dec. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz,lehet kamu is az a szkenner.Mi a neve?
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj más vírusirtót, vagy malwarebyte's anti malware-t, super anti spyware-t. Ezeknek vannak próbaverziói is.
2010. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy elég furi, mert egy video megtekintése előtt kellett valamit letölteni a gépre, nem figyeltem azt hittem valamilyen player, aztán meg kiírta, hogy virus vault. Elindult magától a virus csan és a végén egy csomót talált, persze regizni kellett volna, hohy kiírtsa. Aztán nem lehetett letörölni sem, a windows feladatkezelő megjelenítését is letíltotta, nem beszélve a norton commanderröl és a programok hozzáférhetőségéhez sem tudtam menni. Végül beírtam az ablakban, hogy ne induljon a progi a startkor és ne a windowsal.


Az a neve hogy "Security Tool" kék fehér háttérben van. Oda telepítette magát a local settingsbe az application data filebe.

2010. dec. 4. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek után egy percig sem gondolkodnék azon ,hogy újratelepítsem e a gépet : újratelepíteném.
2010. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Újratelepítés, de Linuxxal. Az immunis az ilyen szemétre.
2010. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a linuxnak nem tetszik a skinje és nem tudok annyi netes oldalt megnyitni mint a ms-el, ráadásúl egyéb funkciókban is felhasználóbarát.
2010. dec. 5. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene az ilyen reklám keresőknek bedőlni. Ezek mindegyike talál legalább 80 hibát, az egyébként hibátlan gépeden, és felajánlja, hogy vedd meg ezt és ezt a progit, ami majd rendet tesz. stb. Általában kárt nem csinálnak a gépen, csak a tulajdonosát ijesztgetik. Persze, hogy lassú a géped, kicsi a farkad is, nem elég széles a vállad, de vegyél, vegyél stb stb. Ha az avast hibátlannak találja a gépedet, akkor az hibátlan is.
2010. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "Security Tools" HAMIS vírusirtó, amelyik hazudik folyamatosan, hogy mennyi fertőzés van a gépeden. Valójában a Security Tools maga a VÍRUS.

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__1..

2010. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A megoldás: windows újratelepítés, winyó formázás (bekaptál egy nagyon vírus kamuírtót), aztán: vendég fiók, amiről nem lehet telepíteni, se semmit, semmi bajt okozhat csak szörfölni.
2010. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De a linuxnak nem tetszik a skinje és nem tudok annyi netes oldalt megnyitni mint a ms-el, ráadásúl egyéb funkciókban is felhasználóbarát."

Bocs, ez most off-topic, de:

1. Linux-nak nincs skinje. Amire gondolhatsz, az a gtk/qt, azok pedig sokkal szabadabban skinelhetők, mint bármelyik vindóz.

2. Nem tudsz annyi netes oldalt megnyitni. Ez gondolom egyéni dolog lehet, mert minden flash/java/silverlight oldal megy Linux alatt is.

3. A "ráadásul egyéb dolgokban is felhasználóbarát" félmondatot nem is értem, hogy mire vonatkozik. Csak sejtem, hogy az ms-féle rendszerekre, amikről ezt állítani meglehtősen erős tájékozatlanságról árulkodik, ahogy az idézett mondat egésze is.


Nem akarlak lebeszélni a vindóról, de a fenti helyett inkább mondd azt, hogy nem érted a számítógép működését, eddig csak ms-féle rendszerrel találkoztál és nem akarsz újat tanulni, ráadásul a varez is inkább vindózokhoz van. Ez még mindig jobban hangzik - és nem néznek tök hülyének - mint az idézett mondat.

Bocs az offért, mégegyszer.

(Szerintem ne válaszolj erre, mert nincs értelme.)

2010. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!