Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer eMachines e728 típusú...

Acer eMachines e728 típusú laptophoz abszolút nincs windows XP alá driver? Honnan tölthetnék le drivereket hozzá XP SP 3-hoz?

Figyelt kérdés
1 hete keresek, és mindenhol ( a gyári dvd-jén is) csak win 7 driverek találhatóak, és azt mondják, ha xp-t teszek rá, azzal csak a gond lesz. Aki tud, kérem, segítsen! Köszönöm!
2010. dec. 5. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

semmi gond nem lesz ha a laptopra xp-t raksz.

de a netről le lehet szedni én kapásból az acer honlapján keresgélnék

2010. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is ott keresgéltem, de ez a modell annyira új, hogy egyszerűen ott nincs hozzá driver, csakis Windows 7-hez való...:s már 9 napja keresgélek, és nem vagyok kezdő. Nem tudom, hol keressek még, Google is csak " dobál" oldalról oldalra, de semmi hasznos..:s...
2010. dec. 5. 10:54
 3/16 anonim ***** válasza:
pontosan milyen hardverekre keresel drivert?
2010. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag a laptopban levő összesre, tehát: Vga, Chipset, wi-fi, Bluetooth, kártyaolvasó, hangkártya. Az összes driver rajta van a hozzá kapott gyári dvd-n, de csak windows 7-hez. Ezért keresem az Xp-hez való drivereket.


Erről a gépről lenne szó: [link]

2010. dec. 5. 11:54
 5/16 anonim ***** válasza:
[link] VGA
2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó válaszoló! :)
2010. dec. 5. 20:08
 7/16 A kérdező kommentje:
Már csak a touchpad és a webcam driver kéne, a többit megtaláltam! ;)
2010. dec. 6. 20:53
 8/16 anonim válasza:

Ugyan ezzel a gonddal küzdök. Az e725-höz találtam XP drivereket, ezeket rátöltve az e728-ra úgy tűnik minden működik a hangot kivéve...


mtibi

2010. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mtibi, küldtem pm-et neked!
2010. dec. 7. 00:11
 10/16 anonim válasza:
Hali. Nekem olyan gondom lenne ezzel a modellel, hogy a bleutooth-hoz nem találok drivert WIN 7 van fent. Esetleg valaki tudna segíteni? Más minden működik.
2011. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!