Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akar bebootolni?

Miért nem akar bebootolni?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a probléma hogy a gépem egyszerűen nem akar bebootolni hiába állítom a cd/dvd-t elsődleges meghajtóra akkor sem a cd-vel semmi probléma mert már volt vele op rendszer telepítve és egy másik vinyó leindult a gépembe de az enyém egyszerűen nem!! Meg addig sikerült eljutnom hogy bebootolt addig hogy a cdROM-ról való indításhoz nyomjon meg egy gombot meg nyomtam és utánna semmi se kép se hang :S! Előre is köszi a hasznos válaszokat:)
2010. dec. 5. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már kérte, hogy nyomj egy gombot, akkor a CD-ről bootolás működik, nem a beállításokkal van baj. Vagy sérült a lemez időközben, vagy a meghajtó nem akar rendesen olvasni. Próbálj más boot CD-ket.
2010. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ööööö.....igazság szerint eza volt bnőm gépe és én szoktam neki szervizelni !!! és az én gépemet ezzel a boot cd-vel gond nélkül megcsinálom és olvasó baja sincs neki márminta vbnőm gépénél mert nem egy olvasót megnéztünk és amugy egyáltalán nem akar bebootolni a gép se cd nélkül se cd-vel :S
2010. dec. 5. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha CD nélkül is lefagy, akkor vizsgáld át az összes csatlakozást, a bővítőkártyáktól a tápcsatlakozásokig mindent. Lehet még vinyó- vagy memóriahiba is.
2010. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én inkább vinyóra hivatkozok mert az én vinyóm jó volt a vol bnőm gépébe és beis bootolta :S de viszont a vbnőm vinyóját nem bootolja be az én gépem szóval szerintem tuti hogy vinyó baja van !:S Azért még át nézem köszi :D
2010. dec. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!