Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csinálhatom meg, hogy...

Hogy csinálhatom meg, hogy megy egy angol videó, és én azt feliratozom? Persze magyar felirat

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában ha azonos néven van egymás mellett a film, és a felirat, egy mappában, akkor automatikusan beteszi mellé.

De a különböző lejátszókban megtalálhatod a felirat berakása opciót, pl. VLC Media Player-ben elég, ha ráhúzod a filmre a feliratot, vagy videó/feliratsáv/megnyitás, ott ki tudod tallózni.

2010. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,de nekem úgy kéne h én csinálom a felirtatot valahogy.mert van egy videó,angol szöveg,orosz felirat,és semmit se lehet belőle érteni,és ahhoz csinálnék feliratot.youtuberól letölteném és valahogy.esetleg
2010. dec. 6. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha töltesz le egy jól időzített feliratot, és a szövegeket átírod pl. jegyzettömbbel. (az időzítést, tehát a számokat nem)

De vannak erre programok, ennek itt nézhetsz utána:

[link]

[link]

2010. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2010. dec. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!