Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a képet a szöveg...

Hogyan kell a képet a szöveg mellé tördelve elhelyezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen szövegszerkesztőt használsz? Gyanítom word-öt, de nem mindenki azt használja máskor írd le, ez nem alapértelmezett.

Behúzod a képet a szövegbe, ilyenkor alapból eléggé szétnyomja. Nyomsz egy jobbklikket a képre, kép tulajdonságai vagy kép szerkesztése nem tudom fejből, és ott a körbefuttatás módját átváltod amilyenre szeretnéd. Utána már csak egérrel huzigálod a képet ide-oda, és rendezi a szöveget hozzá. Ha profibb tördelés kell nézz valami tördelő programot a legtöbb szövegszerkesztő csomagban van (az office-ban pl a publisher)

2010. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a poén, hogy tanultam word-öt kezelni, csak egyszerűen annyira fáradt vagyok/ voltam, hogy ez az alap dolog eszembe se jutott, mint pl az se, hogy lehet tartalomjegyzéket is csinálni.... ááh.. azért köszönöm!!!
2010. dec. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!