Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki leírná nekem, hogy...

Valaki leírná nekem, hogy hogyan kell telepítő CD-t csinálni?

Figyelt kérdés

NERO-val melyikre mennyek ?

iso vagy dvd vagy mi ?

és nem kell valami extrát csinálni ? ( nem úgy értem mint a filmekben ) !!!

nagyon megköszönném ha valaki leírná !

előre is kössz !


2010. dec. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kössz a választ nagyon jó de ez mi ????,



Keressünk egy meghajtót, ahol legalább 1 GB szabad hely van. Hozzunk létre itt egy "CD" és egy "SP" nevű könyvtárat.



ez mit jelent

csináljak egy mappát az eggyik meghajtóba vagy mi és hova ?

2010. dec. 10. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Letöltöd az operációs rendszer CD tatalmát (pl. torrentről). Az meglesz .iso (vagy hasonló) kiterjesztésben, ez egy CD-kép fájl. Nero Burning ROM-ban fent a menüben: CD/DVD író -> CD-kép felírás - majd beállítod, hogy lezárva legyen a CD és a lehető legkisebb sebességet válaszd kiírásnál, ez egy jó tanács. Kiírod és kész is a telepítő CD-d. A telepítő CD-hez tartozik (tartoznia kell) egy CD kulcs is, ezt a torrenthez hozzácsatolják vagy a torrent leírásában feltüntetik, érdemes ezt leírni egy papírra vagy kinyomtatni, ezt telepítésnél kell megadni.
2010. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van :)
2010. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ááááá

nagyon szépen köszi !

örök hála !

2010. dec. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!