Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akar egyes fájlokat...

Miért nem akar egyes fájlokat átmásolni a WinXP telepítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy laptopra szeretném telepíteni az XP-t, de folyamatosan a fájlok másolása közben hiba üzeneteket kapok, miszerint egyes fájlokat nem tudott felmásolni. Két különböző XP-ről is megpróbáltam, a lemezek tiszták és nem karcosak. Most normál formázással próbálom lepucolni a partíciót, lehet hogy a gyors formázás következtében voltak problémák?


Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. nov. 1. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
cd meghajto a szar
2011. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Ezen kívül lehet RAM vagy vinyó hiba is, de az ritkább ilyen esetben.
2011. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyárilag nyomott, Windows XP telepítő lemezről van szó, vagy a NET-ről letöltött, és max.4x sebességgel lemezre írt!!! telepítőlemezrekről...?

(nem mellékesen, jó lenne a pontos hibajelentésről egy részletes fájl-lista)

2011. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kétszer mindig más fájlokat nem másol...:S

Próbáltam a normál formázást is, 70 valahány százaléknál végigpörög a mutató, majd hibaüzenetet ír ki, hogy nem lehet formázni a meghajtót, mert hogy valószínűleg az hibás...:( Úgyhogy azóta sajnos én is sejtem a probléma eredetét. Ilyen esetre van bármi program, amivel érdemes lenne átvizsgálni, vagy nagy valószínűséggel kuka?

2011. nov. 2. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Oprendszer nélkül is működik!

[link]

2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Próbáld ki a Win7-est!

Vagy!


Létezik egy Hiren's Boot CD, pont az ilyen problémákra.

CD-ről Bootol, & a memóriába létrehoz egy virtuális meghajtót, oda teszi a MiniXP-jét, tehát lemezt nem használ.

Mindent meg tudsz csinálni vele!

Nekem kb 1000× segített.


[link]

2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!