Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most kicses. Ett velem a windóz?

Most kicses. Ett velem a windóz?

Figyelt kérdés
Aktiváltam, erre 60 nap után kiírja hogy addig nem jelentkezhetek be amíg nem aktiváltam, feljön az ablak, rámegyek hogy aktiválás, erre kiírja hogy ön már aktiválta, továbblépéshez nyomjon OK-t. Ezután semmi. Csökkentett módba beenged, de ott meg azt írja hogy ebben az üzemmódban nem aktiválhatja. Most megint telepíthetem újra?? Nem lehet kijátszani vhogy?
2010. dec. 10. 14:49
 1/5 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Hagyd abba az illegális szofverek használatát....
2010. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eredeti vagy másolt ?


és xp vagy vista vagy win7

?

2010. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez egy utólag beszerzett eredeti xp, ami nem fogadta el a kódot és egy mindenes aktivátorral próbálkoztam
2010. dec. 10. 15:02
 4/5 bp1985 ***** válasza:
100%
Eredeti windows aktivátorral nem is fog neked menni. Felhívod az ms-t, szépen bediktálod nekik a kódodat, meg a számlán szereplő számot, és be fogja neked aktiválni.
2010. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
IGY VAN :)
2010. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!