Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Windóz xp

Mit csináljak? Windóz xp

Figyelt kérdés
Van a gépemen egy xp. nem először törénik meg hogy nem megy, mindjárt leírom hogy miért, de eddig rendszervisszaállítssal megoldottam. az van amikor kiírja hogy üdvözöljük akkor után megjelenik a háttérkép és semmi más. nem lassú hanem más baja van. ha újrateepítem csak pendrájvról szeretnémés xp-t hogy lehet megoldani??
2011. júl. 10. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindezt egy mondatban? Gratula!
2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xp fut a gépen. sokszor nem ment az volt abja hogy rendesen betöltődik, de amikor az asztalnak be kellett volna jönnie akkor meghal. eddig ezt (havonta megtörtént) rendszervisszaállítással megcsináltam. mi lehet a baja?
2011. júl. 10. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

ctrl+alt+del-el indíts egy feladatkezelőt, és ott fájl>új feladat> beírod: explorer.exe, nem tuti tipp, de nekem volt hogy ennyi kellett és behozta az asztalt


a pendrive-ról telepítésről valahol le volt írva faszán, google első pár találata is dobja, bár ott sokaknak nem működött, pendrájv se mindig jó, énis elszoptam egy éjjelt egyszer vele, végül maradtunk a win7nél

2011. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
WinToFlash program.. Én azzal rakok mindig pendrivera oprendszert
2011. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze nem árt, ha a biosban beállítod, hogy ne csak a cd meghajtót nézze át bootolásnál.
2011. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Vista úgy települt pen-driveról, hogy csak egyszerűen áthúztam a fájlokat (nem ISO-t)...

Amúgy nyilván az explorer nem indul be... elvileg... vagy az asztali ablakkezelő (a win7-ben dwm.exe).

2011. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!