Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy oan gamém a World of...

Van egy oan gamém a World of Tanks mit feltelepítettem a gépre de ha el akarom indítani akkor el is indul de nem teljes képernyőn és csak egy olyan kép jön be hogy kell az E-mail és a Password?

Figyelt kérdés
Hiába írtam be a sajátomat azt írja jogy hibás E-mail vagy jelszó és igy nem lehet addig játszani?Én nemtom hogy most mivan most így hogy lehet vele játszani ha nem fogadja el ezeket az izéket?
2010. dec. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

eredeti?

ha igen akkor az ahova beírtad az e-mail edet meg a jelszódat az a bejelentkezés volt biztos.Oda akkor kell beírnod a e-mailodat amikor már regisztrálva vagy.Eloszor regisztrálnod kell valahol.A gyakorikérdések.hu-n is eloszor regisztráltál.

2010. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem eredeti hanem letöltött de az eredetinél is ugyan ez van mert elkértem de regisztrálni is próbáltam dehát az oldalon ahol regisztráltam csak egy helyet nem fogadott el oda az volt írva hogy INVITE CODE és ezt nemtom hogy mi e miatt nem tudok regisztrálni most akkor mi van?
2010. dec. 17. 17:02
 3/3 vzs válasza:
nekem alt+enter után teljes képernyős lett
2011. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!