Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a minecraft?

Miért nem indul a minecraft?

Figyelt kérdés

Amikor elindítok egy új játékot bejön egy fekete kép és nem indul...Valaki tudja mi lehet a baj?

Előre köszönöm!


2010. dec. 11. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felrakni a legfrissebb Javát ( [link] Ha sehogy sem megy és egy még nem telt el egy hét a játék megvásárlásától akkor vissza tudod igényelni az árát, ennek a módját viszont nem tudom, itt írja ( [link] az utolsó pontban, gondolom kell írni egy e-mailt a payment@mojang.com címre.
2010. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megpróbálom...

2010. dec. 11. 14:16
 3/7 anonim válasza:
na megy? más vagyok
2011. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem...

Igazából az én gépemen eddig is ment de fel akartam tenni a tesomnak egy másik gépre és ott egyzserűen nem megy.Felraktam az uj java-t egy csomoszor le is töröltem de sajnos semmi...Pedig még a suliba is megy.

2011. jan. 13. 20:38
 5/7 anonim válasza:
nem tudsz levelet küldeni van 1 ötletem! de it nagyon hosszú
2011. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
itt az e-mail küld ez az e-mail címed és elküldöm amit megpróbálhatsz és menni fog sztem!
2011. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kuklux@indamail.hu
2011. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!