Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jelekből lehet észreven...

Milyen jelekből lehet észrevenni hogy lassú windows 7?

Figyelt kérdés

A lényeg: Megkérdeztem az oldalon hogy a laptopom alkalmas-e a windows 7 futtatására. Fele válasz igen és fele nem jött.


Úgy döntöttem felrakom és letesztelem.


Miután feltettem a windows 7-et milyen ötletetek van mit csináljak a gépen amiből kapásból látni fogom, hogy elbírja a 7-et vagy nem?


2010. dec. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2 particiot csinálsz egyiken xp másikon win7, és ha win7 sokkal lassab mint xp akkor látni fogod hogy gyenge a géped a 7 hez
2010. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már feltettem de ugyan olyan gyors mint volt viszont még csak az alap driverek vannak fenn nem csináltam még semmi megterhelőt rajta csak a beállításokat néztem meg a mappákat, de nem tudom később hogy fogja bírni
2010. dec. 11. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A lassúság szubjektív, nincs szabályhoz kötve. Egyszerűen csak használd, és ha elégedett vagy vele, akkor jó és kész.


Ami neked jó, az lehet, hogy nekem lassú, vagy fordítva.

2010. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!