Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdhetnék vele? Nagyon...

Mit kezdhetnék vele? Nagyon lassú.

Figyelt kérdés
Nagyon lassan fut a játék a laptopon. Mihez kezdhetnék vele, hogy ne legyen olyan lassú? :S
2010. dec. 12. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
internetes vagy gépes játék
2010. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

A Laptopok nem játékra valók.


Ha ilyen elvárásaid vannak, miért nem vettél inkább asztali PC-t?

Amúgy is, míg közepes játék konfigot 150 eFt -ból kihozol, addig ugyan ez a teljesítmény Laptopba több mint 300-at kóstál.

2010. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hé , álljon meg a menet. Ne légy bunkó, légy szíves. Nem én vettem, nagymamámnál akartam játszani. Amúgy ezen kívül nem nagyon értek hozzá. Gondoltam, megkérdezem, hátha van valakinek normális válasza. Amúgy PC játék.
2010. dec. 12. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik játékról van szó?
2010. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik játékról van szó, és milyen a gépconfig?
2010. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, hagyjuk, úgy sm értek hozzá, majd lefoglalom magam valami mással. Azért köszönöm a válaszokat :)
2010. dec. 13. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:

ctrl+alt+delete jobb egérgombal kattints a megnyitott játékra-> ugrás a folyamatra-> kijelölt folyamatra jobb gomb-> prioritás beállítása magas értékű re állítsd-> kiad egy hibaüzenetet arra nyomj igent és kész is van :)

A hibaüzenettel ne foglalkozz csak akkor veszélyes ezt megcsinálni, ha ezt több folyamattal is megcsinálod O)

2010. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!