Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogyha Windows...

Miért van az hogyha Windows xp-t használok akkor mikor leállítanám a gépet akkor mindig allig akar leállni?

Figyelt kérdés
És ilyeneket írkál: [link] php? Filename=x0mgm0zqz5fgheoqbwon. Jpg Több xp-t is kipróbáltam már és mindegyiknél ez volt, és másnál is láttam már ilyet, szóval az sem lehet hogy az gépemmel van gond. Ez miért lehet?
2010. dec. 14. 21:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz volt a link.

itt a rendes:

[link]

2010. dec. 14. 21:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen vinyód van és mennyi RAM van a gépben?
2010. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az az XP ezer sebből vérzik. Javasolt egy nagy ganézás. Első körben szanálj ki minden szemetet, ami már nem kell. Második körben rakj rendet a meghajtón. Harmadik körben tölts le valami rendszertisztító/optimalizáló programot, Comodót, vagy Advanced System Care-t, és fogd munkára. Utóbbinak van ingyenes változata is. Nagyon jól takarít. A töredezettségmentesítést is rábízhatod. A hibás registry-bejegyzéseket is likvidálja, és valószínűleg megoldódik a hibaüzenet-gondod.
2010. dec. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Frissen lett újrarakva a rendszer, formázás után.

Winyó: Samsunk 500Gb Sata2

Ram: 1.5 Gb. DDR1

2010. dec. 15. 07:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Regedit - HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop kulcs.Az itt található PowerOffActive kulcs értéke ha 0 akkor módosítsd 1-re. Talán meggyógyul.
2010. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos ez sem segített:S

valakinek más ötlete?

2010. dec. 16. 07:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem,leállításkor lefagy az MSN,a DrWatson meg szeretne csinálni vele valamit,de mivelhogy leállítás alatt van a gép,csak a dll hibát írja ki.

Próbáld meg úgyhogy az MSN-t szépen bezárod mielőtt kikapcsolnád a gépet.Ezek meg csak segítenek a leállítás,ill a lefagyott programok gyors kilövésében:


HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop-nál a "WaitToKillAppTimeout" értékét (20000) állítd 1000-re.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop-nál a "HungAppTimeout" értékét (5000) állítsd 1000-re.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control-nál a "WaitToKillServiceTimeout" értékét (20000) állítsd 1000-re.

HKEY_USERS\DEFAULT\Control Panel\Desktop-nál a "WaitToKillAppTimeout" értékét (20000) állítskd1000-re.

2010. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tényleg megoldotta a hibát egyenlőre.

am ha úgy próbálom kikapcsolni hogy fut az msn akkor nem is reagál a kikapcsolásra:S.

2010. dec. 16. 18:33
 9/11 A kérdező kommentje:

De ez miért van?

Mert eddig csak nekem lépett föl ez a hiba, és akármilyen xp-t rakok fel ilyen lesz.

2010. dec. 17. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!