Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hunhac programot honnan...

Hunhac programot honnan szerezhetem meg? érdekelne egyáltalán létezik a program?

Figyelt kérdés
pusztán kiváncsiságból érdekelne, hogy ez tényleg müködik-e ... szerintem nicsn is ilyen program... akinek megvan az küldje el: xkevinx@citromail.hu
2010. dec. 14. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]


Azonban:

1. Ne fűzz hozzá sok reményt... :P

2. Inkább tanuld meg az alkalmazott technikák lényegét, mintsemhogy egy összetákolt programra bízzál ilyen dolgokat

3. Ha élesben használnád a programot, vagy akár csak a még nemlétező tudásodat bármilyen nagyobb oldalon, nem árt tudnod, hogy mások jelszavának megszerzésére tett kísérleted is bűncselekmény, ami a hatályos magyar jogszabályok szerint akár börtönnel büntetendő.

2010. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
innen nem tudom leszedni egyedül a link4-es jó de az se működik :S
2010. dec. 14. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem müködik a link?!

Ha még egy letöltésre is képtelen vagy, ne akarj hackerkodni!!!

lásd videó:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te ekem ne magyarázd+ öcsém letudom tölteni de űnem leeht elindítani mivel ez nem a hunhack hanem egy kamú szar tölsd le aztán meglátod hüylegyerek aztán okoskodj nekem -.-
2010. dec. 24. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:

1, Nem vagyok az öcséd! Csinálj magadnak kistestvért! (b+ a mamát)

2, Változtass a stílusodon!

3, Tanulj meg helyesen írni.

4, Te vagy a "hüylegyerek" , aki a netet sem tudja használni, de már csalni, lopni, más accountját feltörni szeretné.

2011. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dikk ez
2011. jan. 9. 19:00
 7/8 A kérdező kommentje:
jah emg annyi te változtass ÖCSÉM mert ha azt mondom nem jó akkor ne magyarázd elnekm hogy jó mert nem az szedd le aztán meglátod én jó linekt kértem! elötte mi elött itt te lennél az okos gyerek nézd+ ÖCSI
2011. jan. 9. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a link jó?

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!