Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Windows 7?

Miért csinálja ezt a Windows 7?

Figyelt kérdés

Van egy "Hibernate" nevű funkicó rajta. Multkor hibernáltam, elmentem itthonról és pár óra mulva mikor visszajöttem akkor be volt kapcsova a gép. Mindenkit aki hozzáférhetett megkérdeztem hogy ő kapcsolta e be de nem lett meg a tettes. Pár napra rá megint ugyanez történt, és akkor se kapcsolta be senki. Be lehet állítani hogy a Hibernate opcióval egy idő után visszakapcsoljon? Hogyan lehet ezt a beállítást átállítani? Vagy egyáltalán miért csinálja eztet?

Olyan válaszokat lécci ne írjatok hogy azért mert a win7 egy sz@r meg hasonlókat...


2010. dec. 15. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet nincs véletlenül a BIOSod-ban engedélyezve a Wake-on-lan funkció?
2010. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!