Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt az Assassin's...

Mi történt az Assassin's Creed Brotherhood végén?

Figyelt kérdés
Néztem a videót a sequence 9-ről amikor a végén megszerezzük a Piece of Edent és megáll az idő az az istennő meg beszél hozzánk és elindulunk lucy felé nyitott rejtett késsel majd leszúrjuk és meghal. Ki volt lucy? "It is done. The way lies all before you. Only she remains to be found. Awaken the sixth. Go. Alone ! " Tudnátok értelmezni? Ő volt Subject 16? Vagy mi történt?? Valaki eltudná mondani?
2010. dec. 17. 20:15
 1/4 kurosaki-ichigo válasza:
Szia remelemk meg aktulais :D amit kitudtam bogaraszni :D (es persze vegi vittem a jatekot :D meglepetéssel ert veget nekemT_T (arrol ne is beszeljünk hogy nem lehet vissza terni a varosba hogy a befejezetlen meleküldiket es az epületeket renovaljkuk T_T ) na mind1 webforditas eredménye:D- Ez kész. Az út fekszik minden előtted. Csak ő megtalált már. Ébreszd fel a hatodikat. Menj. Egyedül ! ez ugy hangzik mintha lenne folytatása :/ eleg bena befejezes vagy csak en latom igy?
2011. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Béna befejezés, én arra gondoltam hogy Lucy egy templomos volt aki assassinnak álcázta magát hogy Vidic-nek megszerezze az apple-t
2011. jan. 12. 16:37
 3/4 anonim válasza:

az első szólóhoz szólnék ;)

béna vagy :D csak meg kell várni a "stáb-listát" és magától visszadob az "Animus"-ba, azaz a játékba :D

2011. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg csak a Revelationsben derül ki, pontosan miért is ez történt, de én arra tippelek, hogy köze lehet ahhoz, amikor Lucy egy időre eltűnik a játékból, mert elment valahová, aztán csak később kerül elő újra.
2011. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!