Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adna valaki valami jo otletet?...

Adna valaki valami jo otletet? Photoshop

Figyelt kérdés
Kell csinaljak egy powerpoint prezentaciot suliba, valami temarol ami engem foglalkoztat, es ugy gondoltam Photoshoprol szeretnek irni. Ertek hozza meg minden, csak nem tudom mit irjak hozza? vagy bevezetesnek hogy kezdjem? Valami otlet?
2010. dec. 18. 20:20
 1/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

írjál arról miért ezt a programot preferálják annyira.

holott vannak más programok is amik ugyan úgy megfelelnek.

legfőképp egy átlag usernek.

ennek ellenére mégis mindenki majmolásból a PS-t akarja egyből megtanulni profi szinten használni 3 perc alatt..



szóval ez egy elég érdekes téma lenne...



Boldog Karácsonyt

2010. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]

Alakítsd át úgy a szövegét, hogy ne nagyon lehessen ráísmerni, és kész is.

2010. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huu nagyon koszonom :D
2010. dec. 19. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj.. 3 éve elhatároztam, hogy megtanulom a ps-t. Mára szinte profi vagyok(nem egó :D), de még mindig tud újat mutatni egy-egy tutorial videó.. Nem olyan egyszerű e, mint ahogy gondoljátok.
2010. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
ő nem megtanulni akarja a a használatát hanem a programról akar írni egy prezentációt.
2010. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És arra szerinted melyik a jobb, a feltehetően angol Photoshop, vagy a Powerpoint? :D Melyiknek a használatához kell több tudás..? Egyébként mit akarsz te a photoshoptól.. Ez egy képszerkesztő program, nem diavetítéshez van .. Maximum ha gifbe rakod össze a képeket, de az is értelmetlen ..
2010. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na jo akkor elmondom erthetobben. Suliba kell csianljak prezentaciot, szabad tema van:) de mivel nekem nincs otletem, semmi ami erdekes lenne es engem erdekelne (nem sok mindenhez ertek ugy hogy erdekes prezentaciot osszehozzak belole) ezert ugy gondoltam keszitek egyet a photoshoprol mert ahhoz ertek, bar mostanaba elhanyagoltam de fogjuk ra hogy tudom az alap dolgokat :) eleg jool :D es ezeket akartam bemutatni kepekkel stb de nem tudom hogy csianljam meg erdekesebbre, de meg gondolkozok mas teman. remelem ertheto igy :D
2010. dec. 21. 11:40
 8/9 A kérdező kommentje:
egyepkent azzal egyutt hogy a powerpointot konnyebb kezelni, jobban ertek a photoshophoz mert az jobban erdekelt
2010. dec. 21. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki örülne neki, vagy érdekelné-e őket..

Egyébként kezd az eszköztárak bemutatásával, layer paletta, history, brush presents, aztán filterek ügyesen vegyítve olyan képekkel, amelyek bemutatják gyakorlati hasznát!

2011. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!