Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 képnézegetéskor ezt irja...

Win7 képnézegetéskor ezt irja ki:Display Driver Nvidia Windows Kernel Mode Driver váratlanul leált de sikeresen vissza ált. Ezzel egyidöben a kép is elmegy egy pillanatra. Már szinte az öszes nvidia drivert De semmi Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplap BIOS frissítéssel próbálkozz.
2010. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan kell Bios-t frisiteni?
2010. dec. 19. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is! Kivettem a vidikarit és 3 kondi volt elpukkanva. Egy ismerősöm kicserélte őket azóta hibátlanul működik.
2010. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-19 19:27

ha jól tudom ez a megoldás a biosz kiadása utáni kompatibilis hardverek támogatása esetén segíthet. De nem hozzá értők esetében teljes káoszt eredményezhet! Muszáj mindjárt haza vágatni a gépet a nem hozzá értővel? Csak nem alkatrész nagykert üzemeltetsz?

2010. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!