Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem rakja fel az MSNt?

Miért nem rakja fel az MSNt?

Figyelt kérdés
Ma újraraktam a windows-t és amikor megprobáltam ujrarakni akkor kb 1/6 részénél megáll és kiirja hogy "Nincs telepítve"...mondom akkor felrakok vmi régit...azt meg nem engedi merthogy frissitsem..hát dögölnének meg...Mit csináljak?
2009. jan. 23. 20:59
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy kép...ha meg rámegyek hogy hogyan tudnám megoldani ott kijön az internet meg a proxy beállitásokkal...de eddig semmi baja nem volt

2009. jan. 23. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igazából a rosseb tudja min kínlódik.Microsoft "minőség"...


Szerintem hagyd a francba és telepíts valamilyen alternatív programot,amivel ugyanúgy tudsz csatlakozni a meglévő msn fiókodhoz.Magyarul nem kell címet változtatnod,csak egy másik klienset használsz.Ugyanolyan,mint amikor internet explorer helyett(jobban mondva mellé) firefoxot telepítesz.


Linux alatt ezeket használtam,de tökéletesen mennek windowson is:


Ez nem csak az msn hálózatára képes csatlakozni,hanem más hálózatokra is,pl icq,google talk...stb.(Skype-ra sajnos nem)Előnyös lehet,ha van(nak) ilyen fiókod(jaid) is.Video telefonálni viszont egyelőre még nem lehet vele.Valamelyik következő verzióba minden bizonnyal bele fogják építeni ezt a funkciót is.


[link]


Ez a másik csak msn-hez tud kapcsolódni,viszont lehet vele video telefonálni.Felülete is barátságosabb talán,meg jobban emlékeztet a microsoftos msn kliensre.


[link]



Van lehetőség egyébként a böngészőn keresztül is csatlakozni msnhez,de ezeket igazából csak munkahelyeken(iskolákban...)használják,ahol nem szabad programot telepíteni.Ilyen oldal pl:


[link]

2009. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!